Kolik Vám půjčíme?

  • Vlastníte nemovitost?
  • Vyplňte jednoduchý formulář
  • Stačí pouze list vlastnictví a fotografie
  • Do 48 hodin se dozvíte zda a orientačně jakou finanční částku Vám můžeme poskytnout
  • To vše ZDARMA!
  • Žádost naleznete zde

Úvěrová kalkulačka:

Výše úvěru:
Úroková sazba: 15 % p.a.
Splatnost:  roky
Pravidelná měsíční splátka:
Není spočítána
Poslední splátka včetně jistiny:
Není spočítána
Poznámka: Jedná se o orientační výpočet, pro potvrzení kontaktujte úvěrové oddělení.
Pro správnou funkci kalkulačky je vyžadována podpora jazyka JavaScript.

Klienti o nás:

  V červenci 2007 jsem podal u společnosti FAST HYPO, a.s. žádost o úvěr ve výši 700.000,-Kč. Žádost byla rychle zpracována, úvěr byl schválen ve výši 600.000,-Kč a za 14 dní proběhl podpis Smlouvy o úvěru. Dle Smlouvy jsme měli dodat další podklady, aby nám byl proplacen úvěr. Tyto podmínky jsme nesplnili ve sjednaném termínu a společnost FAST HYPO odstoupila od Smlouvy. Společnost zcela oprávněně a v souladu se Smlouvou žádá úhradu částky 135.000,-Kč za odstoupení včetně všech poplatků s tím spojených. Jelikož jsme v tíživé finanční situaci a máme postiženého syna, který potřebuje neustálou péči a k tomu potřebné finance, požádal jsem společnost FAST HYPO o prominutí části dluhu. Vyšli mi vstříc a snížili tuto částku o 50.000,-Kč, což nám velmi pomůže.
Doporučuji všem, kteří mají finanční problémy a nedaří se jim splácet, ať se obrátí na společnost FAST HYPO na Oddělení péče o zákazníky. Vždy je možné najít řešení. 
Klient J. Hradil(45), Blansko

Finanční poradci o nás:

  Na společnosti FAST HYPO, a.s. zejména kvituji studium úvěrové dokumentace před jejím podpisem a profesionální přístup všech jejich zaměstnanců jak ke klientům, tak i k finančním poradcům. Další plus je on-line schválení, klient se v krátkém čase dozví, zda mu bude úvěr schválen a v jaké výši, to vše jen z fotografií a listu vlastnictví nemovitosti. 
Finanční poradce J. Bittman, Česká Lípa
 
  O polečnosti FAST HYPO, a.s. mohu říci, že je to solidní poskytovatel hypotečních úvěrů s garantovanými výhodami pro klienty.
Osobně mi vyhovují školení, která pořádají každý měsíc a informují nás jako finanční poradce o všech novinkách. Díky tomu mohu vždy klientům poskytnout kompletní řešení jejich finanční situace. 
Finanční poradkyně L. Fiebigová, Telnice
 
  Se společností FAST HYPO, a.s. spolupracuji již několik let a jejich služby se stále zlepšují v závislosti na potřebách klientů. Výborné je hlavně on-line schválení, z kterého mohu v brzké době klienty informovat o posouzení jejich žádosti a řešit další postup. 
Finanční poradce Ing. V. Sekanina, Praha
 
  Pracuji v oboru finančnictví již více než sedm let a produkty společnosti FAST HYPO, a.s. nabízím všem svým klientům, kteří potřebují vyřešit svoji finanční situaci. Například přeúvěrování svých nevýhodných půjček do jedné s nízkou splátkou a nízkým úrokem. 
Finanční poradce Ing. L. Klosík, Ostrava