Kolik Vám půjčíme?

  • Vlastníte nemovitost?
  • Vyplňte jednoduchý formulář
  • Stačí pouze list vlastnictví a fotografie
  • Do 48 hodin se dozvíte zda a orientačně jakou finanční částku Vám můžeme poskytnout
  • To vše ZDARMA!
  • Žádost naleznete zde

Úvěrová kalkulačka:

Výše úvěru:
Úroková sazba: 15 % p.a.
Splatnost:  roky
Pravidelná měsíční splátka:
Není spočítána
Poslední splátka včetně jistiny:
Není spočítána
Poznámka: Jedná se o orientační výpočet, pro potvrzení kontaktujte úvěrové oddělení.
Pro správnou funkci kalkulačky je vyžadována podpora jazyka JavaScript.

Finanční poradci o nás:

  Na společnosti FAST HYPO, a.s. zejména kvituji studium úvěrové dokumentace před jejím podpisem a profesionální přístup všech jejich zaměstnanců jak ke klientům, tak i k finančním poradcům. Další plus je on-line schválení, klient se v krátkém čase dozví, zda mu bude úvěr schválen a v jaké výši, to vše jen z fotografií a listu vlastnictví nemovitosti. 
Finanční poradce J. Bittman, Česká Lípa
 
   Se společností FAST HYPO, a.s. úspěšně spolupracuji již druhým rokem. Hledala jsem vhodnou společnost pro klienty, kteří mají potíže získat úvěr v bankovním sektoru a na základě svých zkušeností mohu říci, že je to solidní poskytovatel hypotečních úvěrů s garantovanými výhodami pro klienty.
Osobně mi vyhovují semináře, které se pořádají každé tři měsíce, kde nás informují jakožto finanční poradce o všech novinkách. Díky tomu mohu vždy klientům poskytnout kompletní řešení jejich finanční situace. Jako další plus bych zde ráda uvedla osobní přístup společnosti FAST HYPO, a.s. jak vůči klientům, tak vůči finančním poradcům.
Ve třetím čtvrtletí roku 2008 jsem se stala nejlepším finančním poradcem, jelikož se mi za toto období podařilo podepsat 10 úvěrů za celkem 7.350.000,- Kč a získala jsem tak provizi ve výši 220.500,- Kč, což opravdu považuji za nadstandardní provizní systém. 
Finanční poradkyně L. Fiebigová, Telnice
 
  Se společností FAST HYPO, a.s. spolupracuji již několik let a jejich služby se stále zlepšují v závislosti na potřebách klientů. Výborné je hlavně on-line schválení, z kterého mohu v brzké době klienty informovat o posouzení jejich žádosti a řešit další postup. 
Finanční poradce Ing. V. Sekanina, Praha
 
  Pracuji v oboru finančnictví již více než sedm let a produkty společnosti FAST HYPO, a.s. nabízím všem svým klientům, kteří potřebují vyřešit svoji finanční situaci. Například přeúvěrování svých nevýhodných půjček do jedné s nízkou splátkou a nízkým úrokem. 
Finanční poradce Ing. L. Klosík, Ostrava